Універсально
Завдяки підтримці сучасних протоколів/режимів заряджання (підтримка напруги в процесі заряджання до 12 В і сили струму до 3000 мА) й автоматичному визначенню під'єднаного пристрою Intaleo TCGQPD120L зарядить Ваш смартфон, планшет і інші цифрові пристрої оптимально. А це означає швидко, безпечно й щадно для батареї Вашого смартфона/планшета.
Ергономічно
Безпечно
Підходить для всіх розеток стандарту Euro і сумісний з електромережами 110 В і 220 В
Характеристики:
  • Тип: Мережеві 110/220 В
  • Кількість USB-портів: 1
  • Вихідний струм: 3.0 A
  • Вихідний роз'єм: USB Type-C
Смартфони, зв'язок, навігація>Аккумулятори та зарядні пристрої>Зарядні пристрої
Тип
адаптер
Виробник
Intaleo
Живлення
мережа
Призначення
універсальне
Тип вихідного підключення
USB Type-C
Максимальний вихідний струм
3 А
Вихідний струм
3 A
Швидка зарядка
Power Delivery; Quick Charge 3.0
Особливості
функція швидкого заряджання
Додаткові характеристики
вилка Euro; вихід: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А постійного струму; вхід: 100-240 В 50/60 Гц змінного струму; захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги; підтримка протоколів: PowerDelivery PD3.0, Qualcomm QuickCharge QC3.0, FCP, BC1.2A; роз'єми USB Type-C 1 шт.
Колір
білий
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Intaleo
Схожі товари
Зарядний пристрій Piko CC-302QP 2USB A+C/20W (1283126509896)
Автомобільний зарядний пристрій Piko CC-302QP 3.6 A (20 Вт) — це потужний адаптер, який обладнаний двома портами USB із загальним ..
Тип: адаптер Виробник: Piko
Зарядний пристрій Defender UCA-80 black, 2xUSB, QC3.0, 36W (83832)
Автомобільний зарядний пристрій Defender UCA-80 2 x USB QC3.0 36W.Особливості: 2 USB-порти з підтримкою QC3.0. Можна заряджати дв..
Тип: адаптер Виробник: Defender
Зарядний пристрій T-Phox Charger Set 2.4A Dual+MicroUSB cable 1.2m (Black) (T-S09 SET M B)
T-S09 SET M B
Тип: адаптер Виробник: T-Phox
Зарядний пристрій REAL-EL 2*USB 10W (CS-25)
CS-25
Тип: адаптер Виробник: REAL-EL
Зарядний пристрій REAL-EL 2*USB 15W (CS-30)