Універсально
Завдяки підтримці сучасних протоколів/режимів заряджання (підтримка напруги в процесі заряджання до 12 В і сили струму до 3000 мА) й автоматичному визначенню під'єднаного пристрою Intaleo CCGQPD120T зарядить Ваш смартфон, планшет і інші цифрові пристрої оптимально. А це означає швидко, безпечно й щадно для батареї Вашого смартфона/планшета.
Ергономічно
Безпечно
Характеристики:
  • Тип: Автомобільні
  • Кількість USB-портів: 1
  • Вихідний струм: 3.0 A
  • Вихідний роз'єм: USB Type-C
Смартфони, зв'язок, навігація>Аккумулятори та зарядні пристрої>Зарядні пристрої
Тип
адаптер
Виробник
Intaleo
Живлення
прикурювач автомобіля
Призначення
універсальне
Тип вихідного підключення
USB Type-C
Максимальний вихідний струм
3 А
Вихідний струм
2 A
Кількість USB портів
1 x USB Type C
Швидка зарядка
Power Delivery; Quick Charge 3.0
Особливості
функція швидкого заряджання
Додаткові характеристики
вихід: 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А постійного струму; вхід: 100-240 В 50/60 Гц змінного струму; захист від перегрівання/короткого замикання/високої напруги; підтримка протоколів: PowerDelivery PD3.0, Qualcomm QuickCharge QC3.0, FCP, BC1.2A