TA-UC-PDQC20-W-01
Виробник:
Gembird
Завдяки виходу USB-C, що підтримує потужність до 20 Вт, та USB-A з максимальною потужністю 18 Вт, ви з легкістю можете використовувати цей пристрій для одночасного заряджання кількох гаджетів. Його інтелектуальна система захисту убезпечить ваші пристрої від перевантаження, перенапруги, короткого замикання та перегріву, надаючи вам гарантію безпеки та довговічності.
Смартфони, зв'язок, навігація>Аккумулятори та зарядні пристрої>Зарядні пристрої
Тип
адаптер
Виробник
Gembird
Живлення
мережа
Призначення
Тип вихідного підключення
USB Type-C
Максимальний вихідний струм
1.5 А; 2 A; 3 А
Вихідний струм
1.5 A; 2 A; 3 A
Максимальна вихідна потужність
20 Вт