CND-CHA100W01
Виробник:
Canyon
Мережевий зарядний пристрій Canyon CND-CHA100W01 виконаний у білому корпусі. Блок живлення зроблений із застосуванням напівпровідників із основою з нітриду галію. При компактних розмірах він зберігає високу потужність на рівні 100 Вт, властиву зарядним пристроям. Завдяки такій потужності зарядний блок здатний заряджати не лише мобільну техніку, а й ноутбуки.
Canyon CND-CHA100W01 містить 4 роз'єми – 2xUSB+2xUSB-C, тому підходить для одночасної зарядки 4 пристроїв. Маркування портів дозволяє комфортно користуватися блоком: кожен порт USB-A доводиться до 30 Вт, а порти USB-C забезпечують до 100 Вт.
Підтримуючи максимальний струм на рівні 5 А, пристрій визначає показник напруги - 5, 9, 12, 15 В для більш швидкої зарядки техніки. Зарядний блок розподіляє потужність для швидкого заряджання без перегріву. Особливість моделі у підтримці стандартів PD та QC 3.0.
Смартфони, зв'язок, навігація>Аккумулятори та зарядні пристрої>Зарядні пристрої
Тип
адаптер
Виробник
Canyon
Живлення
мережа
Призначення
універсальне
Тип вихідного підключення
USB
Максимальний вихідний струм
3 А
Максимальна вихідна потужність
100 Вт