K-65XR80M2
Виробник:
Sony
Вбудовані потужні динаміки з підтримкою Dolby Atmos та загальною потужністю 50 Вт пропонують захопливе об’ємне звучання, що переносить вас у центр подій, створюючи відчуття присутності в кінотеатрі.
ТБ, Аудіо, Відео, Фото>Телевізори
Виробник
Sony
Тип телевизора
OLED - телевізор; Smart TV; Офіційно імпортований ТВ; 4K-телевізори
Тип телевизора
з Wi-Fi
Діагональ екрану
65"
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160
Тип матриці
OLED
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Процесор зображення
XR Processor
HDR
з HDR
Технології поліпшення зображення
ALLM; Dolby Vision; eARC; HDR; HLG; VRR
Тип тюнеру
цифровий DVB-C; цифровий DVB-S; цифровий DVB-T; цифровий DVB-S2; цифровий DVB-T2
Потужність динаміків
50 Вт
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45; 2 x USB; 4 x HDMI; Аудіовихід
Wi-Fi
так
Bluetooth
так
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
3GPP; ASF(WMA); AVC; AVI:Xvid; FLAC; LPCM; MKV; MOV; MP3; MP4; MP4AAC; MPEG; MPEG2; MPEG4; VP8; WAV
Операційна система
Android 12
Органи управління
мультимедійний пульт
Енергоспоживання
397 Вт
Додатково
Chromecast; Google Play Market
Flash Memory
32GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Розміри з підставкою
1443 x 844 x 339 мм
Розміри без підставки
1443 x 830 x 34 (22.6) мм
Вага з підставкою
24.2 кг
Вага без підставки
22.9 кг
Колір
чорний
Також
Smart TV
Також шукають
великі; для PlayStation; для ігор; для супутникового ТБ; з Інтернетом; з тв тюнером; на стіну
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Новинка
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 55S100 (55S100)
55S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Виробник: Dreame Тип телевизора: Mini LED - телевізор; QLED - телевізор; Smart TV; 4K-телевізори
Новинка
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 65S100 (65S100)
65S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 75S100 (75S100)
75S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Телевізор Dreame Vivid QLED 4K TV 50Q100 (50Q100)
50Q100
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, CI+, ..
Виробник: Dreame Тип телевизора: QLED - телевізор; Smart TV; 4K-телевізори
Телевізор Dreame Vivid QLED 4K TV 55Q100 (55Q100)
55Q100
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, CI+, ..