K-55XR80M2
Виробник:
Sony
Аудіосистема потужністю 50 Вт, що підтримує Dolby Atmos та інші передові звукові технології, відтворює об'ємний і насичений звук, занурюючи вас у події на екрані повністю. Відчуйте себе у центрі дії, коли кожен звук стає відчутним і реалістичним.
Надійний в експлуатації, телевізор має стандарти кріплення VESA (300x300 мм), що робить його установку зручною та універсальною. Вбудовані функції, такі як таймер "Сон", автопошук каналів та авторегулятор рівня звуку, додають зручності в користуванні.
ТБ, Аудіо, Відео, Фото>Телевізори
Виробник
Sony
Тип телевизора
OLED - телевізор; Smart TV; Офіційно імпортований ТВ; 4K-телевізори
Тип телевизора
з Wi-Fi
Діагональ екрану
55"
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160
Тип матриці
OLED
Частота оновлення
120 Гц
Частота розгортки панелі
120 Гц
Процесор зображення
XR Processor
HDR
з HDR
Технології поліпшення зображення
ALLM; Dolby Vision; eARC; HDR; HLG; VRR
Тип тюнеру
цифровий DVB-C; цифровий DVB-S; цифровий DVB-T; цифровий DVB-S2; цифровий DVB-T2
Потужність динаміків
50 Вт
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45; 2 x USB; 4 x HDMI; Аудіовихід
Wi-Fi
так
Bluetooth
так
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
3GPP; ASF(WMA); AVC; AVI:Xvid; FLAC; LPCM; MKV; MOV; MP3; MP4; MP4AAC; MPEG; MPEG2; MPEG4; VP8; WAV
Операційна система
Android 12
Органи управління
Голосовий пошук; пульт
Енергоспоживання
334 Вт
Додатково
Chromecast; Google Play Market
Flash Memory
32GB
VESA
VESA (300x300 мм)
Розміри з підставкою
1224 x 722 x 275 мм
Розміри без підставки
1224 x 707 x 34 (21.9) мм
Вага з підставкою
24.2 кг
Вага без підставки
17.2 кг
Колір
чорний
Також
Smart TV
Також шукають
для PlayStation; для ігор; для супутникового ТБ; з Інтернетом; з тв тюнером; на стіну
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Новинка
Телевізор Sony K-65XR80M2
Телевізор Sony K-65XR80M2
K-65XR80M2
Виробник: Sony Тип телевизора: OLED - телевізор; Smart TV; Офіційно імпортований ТВ; 4K-телевізори
Новинка
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 55S100 (55S100)
55S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Виробник: Dreame Тип телевизора: Mini LED - телевізор; QLED - телевізор; Smart TV; 4K-телевізори
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 65S100 (65S100)
65S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 75S100 (75S100)
75S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Телевізор Dreame Vivid QLED 4K TV 50Q100 (50Q100)
50Q100
Smart TV, QLED - телевізор, 4K-телевізори, 50", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифровий DVB-S2, 20 Вт, CI+, ..