65JUQ7500
Виробник:
Ergo
Безрамковий дизайн додає пристрою стильності та дозволяє максимально насолоджуватися зображенням без зайвих відволікань. Ви можете розмістити телевізор як на елегантних ніжках, так і на стіні, використовуючи інтегровану систему кріплення VESA (400x200 мм), що підходить для будь-якого дизайну інтер'єру.
Ви можете насолоджуватися чітким та захоплюючим звуком завдяки вбудованим динамікам потужністю 2 х 10 Вт з підтримкою Dolby Atmos, які занурять вас у атмосферу будь-якого контенту, від фільмів до концертів.
ТБ, Аудіо, Відео, Фото>Телевізори
Виробник
Ergo
Тип телевизора
QLED - телевізор; Smart TV; Офіційно імпортований ТВ; 4K-телевізори
Тип телевизора
з Wi-Fi
Діагональ екрану
65"
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160
Контрастність
5000:1
Тип матриці
QLED +
Тип підсвічування
Direct LED
Частота оновлення
60 Гц
Час відгуку матриці
8mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
Процесор зображення
Chameleon Extreme 2.0
HDR
з HDR
Технології поліпшення зображення
Тип тюнеру
цифровий DVB-C; цифровий DVB-S; цифровий DVB-T; цифровий DVB-S2; цифровий DVB-T2
Потужність динаміків
2 х 10 (20 Вт)
Інтерфейси підключення
1 x RJ-45; 2 x USB; 3 x HDMI; CI+; Headphone
Wi-Fi
так
Bluetooth
так
Підтримка Smart TV
Підтримувані формати
Операційна система
Google TV
Органи управління
мультимедійний пульт
Енергоспоживання
50 Вт
Додатково
сумісність з PlayStation 5; сумісність з Xbox Series X
CPU
ARM Cortex-A55
DDR
2GB
Flash Memory
16GB
VESA
VESA (400x200мм)
Розміри з підставкою
1445 х 912.7 х 301 мм
Розміри без підставки
1445 х 838 х 91.5 мм
Вага з підставкою
13.9 кг
Вага без підставки
13.7 кг
Колір
чорний
Також
Smart TV
Також шукають
великі; для PlayStation; для ігор; для супутникового ТБ; з Інтернетом; з тв тюнером; на стіну
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Новинка
Телевізор Sony K-55XR80M2
Телевізор Sony K-55XR80M2
K-55XR80M2
Виробник: Sony Тип телевизора: OLED - телевізор; Smart TV; Офіційно імпортований ТВ; 4K-телевізори
Новинка
Телевізор Sony K-65XR80M2
Телевізор Sony K-65XR80M2
K-65XR80M2
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 55S100 (55S100)
55S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 55", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Виробник: Dreame Тип телевизора: Mini LED - телевізор; QLED - телевізор; Smart TV; 4K-телевізори
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 65S100 (65S100)
65S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 65", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..
Телевізор Dreame Aura Mini LED 4K TV 75S100 (75S100)
75S100
Smart TV, QLED - телевізор, Mini LED - телевізор, 4K-телевізори, 75", 3840 x 2160, з HDR, цифровий DVB-C, цифровий DVB-T2, цифрови..