UT-TBI82S-UA
Розміри робочої зони (ВxШ)
1608 х 1130 мм
Тип полотна
кераміка
Операційна система
Windows ХР/Vista/10/7/8
Габаритні розміри (ВxШxГ)
1721 х 1241 х 32 мм
Розміри полотна (ВxШ)
77"
Гарантія
12 міс.
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Інтерактивна дошка Tecro WB IR-10.84-BLWT
WB IR-10.84-BLWT
84", 1636 х 1219 мм, сталь, USB 2.0, Windows XP, Vista, 7, 8, 10, інфрачервона, 1701 х 1283 мм..
Виробник: Tecro Розміри робочої зони (ВxШ): 1636 х 1219 мм
Інтерактивна дошка Xiamen INTECH RE82A
INTECH RE82A
82", 171,7х117,4 см, Intech TOUCHBOARD, кераміка, USB 2.0, Windows XP, 7, 8, 10, MacOs, інфрачервона, 180.2х126,1 см..
Виробник: Xiamen Розміри робочої зони (ВxШ): 171,7х117,4 см
Інтерактивний блок Acer Smart Touch Kit II (MC.42111.007)
MC.42111.007
5 В, 1,5 А..
Виробник: Acer Електроживлення: 5 В, 1,5 А
Інтерактивний стіл Intboard ZABAVA 32" YL 2.0 UF (10567081)
32, IPS, 1920 x 1080 (Full HD), 450 кд/м2, WI-FI..
Виробник: Intboard Матриця: IPS
Інтерактивний стіл Intboard ZABAVA 32" GR 2.0 UF (10565049)