TA-UC-2A2C-PD65-01-BK
Виробник:
Gembird
Зарядний пристрій Gembird 2xUSB-C PD65W + 2xUSB QC3.0 30W black (TA-UC-2A2C-PD65-01-BK) – це інноваційний адаптер, що поєднує в собі якість та функціональність. Завдяки чотирьом портам, двом з яких типу USB-C з підтримкою Power Delivery потужністю 65 Вт, і двом USB-A з технологією Quick Charge 3.0 потужністю до 30 Вт, цей продукт забезпечує швидку зарядку для різноманітних пристроїв, таких як ноутбуки, смартфони, планшети, екшн-камери, TWS навушники, геймпади і навіть рації.
Пристрій має високу продуктивність з максимальним вихідним струмом 3.25 А і підтримкою багатьох комбінацій зарядних профілів, що дозволяє одночасно заряджати декілька пристроїв, не втрачаючи ефективності. При цьому коефіцієнт корисної дії перевищує 85% навіть при максимальному навантаженні, що підтверджує його ефективність.
Смартфони, зв'язок, навігація>Аккумулятори та зарядні пристрої>Зарядні пристрої
Тип
адаптер
Виробник
Gembird
Живлення
мережа
Призначення
Тип вихідного підключення
USB; USB Type-C
Максимальний вихідний струм
3.25 А
Вихідний струм
1.5 A; 3 A; 3.25 А
Максимальна вихідна потужність
65 Вт
Кількість USB портів
2 x USB; 2 x USB Type C
Швидка зарядка
Power Delivery; Quick Charge 3.0
Довжина кабеля
1.5 м
Особливості
інтегрована технологія GaN; функція швидкого заряджання
Додаткові характеристики
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Зарядний пристрій Verbatim GaN 200 W 4 ports (2xUSB-C-100 W,USB-C-65 W /USB-A -3.0) (32204)
Зарядний пристрій Verbatim GaN 200 W 4 ports (32204) втілює ідеальне поєднання якості, інноваційних технологій і неперевершеної еф..