MOA18A2010
Виробник:
PowerPlant
Блок живлення для планшета PowerPlant Motorola 12V 18W 1.5A (2.0 * 1.0mm) - автомобільний (MOA18A2010) з вихідною напругою 12 В, вихідною потужністю 18 Вт і силою струму в 1.5 А - це якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Модель забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета.
Ноутбуки, планшети>Аксесуари для планшетів>Блоки живлення
Тип
Автомобільні
Виробник
PowerPlant
Сумісність
MOTOROLA XOOM Tablet MZ601, MZ602, MZ603, MZ604, MZ605
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до планшета Microsoft 43W 12В, 3.6А, разъем 5-pin special + USB (model 1536 / A40218)
model 1536 / A40218
Тип: Мережеві Виробник: Microsoft
Блок живлення до планшета Microsoft 60W 15В, 4А, разъем special + USB (model 1706 / A40234)
model 1706 / A40234
Блок живлення до планшета Microsoft 31W 12В, 2.58А, разъем special + USB (model 1625 / A40219)
Блок живлення до планшета Microsoft model 1800, 15В, 2.58А (44W), роз'єм Special + USB (A40271)