MI43ASPE
Виробник:
PowerPlant
Блок живлення для планшета PowerPlant Microsoft 220V 45W 12V 3.6A (5pin) (MI43ASPE) це якісний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшета і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Ноутбуки, планшети>Аксесуари для планшетів>Блоки живлення
Тип
Мережеві
Виробник
PowerPlant
Сумісність
MICROSOFT Surface Pro, Surface Pro 2, Surface RT
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до планшета PowerPlant ACER 220V 18W 12V 1.5A (3.0*1.0) (ACX18A3010)
ACX18A3010
Блок живлення до планшета PowerPlant Motorola 12V 18W 1.5A (2.0*1.0mm) - автомобильный (MOA18A2010)
MOA18A2010
Блок живлення для планшета PowerPlant Motorola 12V 18W 1.5A (2.0 * 1.0mm) - автомобільний (MOA18A2010) з вихідною напругою 12 В, в..
Блок живлення до планшета Microsoft 43W 12В, 3.6А, разъем 5-pin special + USB (model 1536 / A40218)
model 1536 / A40218
Тип: Мережеві Виробник: Microsoft
Блок живлення до планшета Microsoft 60W 15В, 4А, разъем special + USB (model 1706 / A40234)
model 1706 / A40234
Блок живлення до планшета Microsoft 31W 12В, 2.58А, разъем special + USB (model 1625 / A40219)