HU10M3514
Виробник:
PowerPlant
Блок живлення для планшета PowerPlant Huawei 220V 10W: 5V 2A (3.5*1.35mm) (HU10M3514) - це адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку планшету і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для планшета. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого планшета і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Ноутбуки, планшети>Аксесуари для планшетів>Блоки живлення
Тип
Мережеві
Виробник
PowerPlant
Сумісність
HUAWEI
Кабель в комплекті
Так
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до планшета PowerPlant SONY 220V, 18W: 12V, 1,5 (Micro USB) (SO10MMICR)
SO10MMICR
Блок живлення для планшета PowerPlant SONY 220V, 10W: 5V, 2A (Micro USB) (SO10MMICR) - це надійний зарядний пристрій, який дозволя..