AC18A3010
Виробник:
PowerPlant
Блок живлення для планшета PowerPlant ACER 220V 18W: 12V 1.5A (3.0 * 1.0) (AC18A3010) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі.
Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення для планшета PowerPlant ACER 220V 18W: 12V 1.5A (3.0 * 1.0) має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань.
Ноутбуки, планшети>Аксесуари для планшетів>Блоки живлення
Тип
Мережеві
Виробник
PowerPlant
Сумісність
Кабель в комплекті
Так
Колір
чорний
Країна виробництва
Китай
Гарантія
12 міс.
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Питань: 0
Немає запитань про цей товар.
Схожі товари
Блок живлення до планшета PowerPlant SONY 220V, 18W: 12V, 1,5 (Micro USB) (SO10MMICR)
SO10MMICR
Блок живлення для планшета PowerPlant SONY 220V, 10W: 5V, 2A (Micro USB) (SO10MMICR) - це надійний зарядний пристрій, який дозволя..