Notice: getimagesize(): Read error! in /home/PremaUA/web/prema.in.ua/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 48Notice: getimagesize(): Read error! in /home/PremaUA/web/prema.in.ua/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 48 Придбати Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 16GB 4800 MHz Heatsink Black Wibrand (WI4800DDR5D/16GB) в Ужгороді
Ваш кошик порожній :(
Новинка
Модель:
WI4800DDR5D/16GB
Виробник:
Wibrand
DDR5, 16 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 4800 МГц, Таймінги - CL40, Напруга живлення - 1.1 В, Підсвічування - немає