Notice: getimagesize(): Read error! in /home/PremaUA/web/prema.in.ua/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 48Notice: getimagesize(): Read error! in /home/PremaUA/web/prema.in.ua/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 48 Придбати Модуль пам'яті для комп'ютера DDR5 32GB 5600 MHz Heatsink Black Wibrand (WI5600DDR5D/32GB) в Ужгороді
Ваш кошик порожній :(
Новинка
Модель:
WI5600DDR5D/32GB
Виробник:
Wibrand
DDR5, 32 ГБ, У наборі - 1, Частота пам'яті - 5600 МГц, Таймінги - CL46, Напруга живлення - 1.1 В, Підсвічування - немає