65AN7003UHD
Виробник:
AIWA
Телевізор оснащений двома стереодинаміками загальною потужністю 24 Вт. Вони працюють на основі аудіокодеку Dolby Digital та дарують об’ємний реалістичний звук.
ТБ, Аудіо, Відео, Фото>Телевізори
Виробник
AIWA
Тип телевизора
4K-телевізори; Smart TV
Діагональ екрану
65"
Роздільна здатність екрану
3840 x 2160
Контрастність
4000:1
Тип матриці
IPS
Тип підсвічування
Direct LED
Частота оновлення
60 Гц
Час відгуку матриці
8mc
Частота розгортки панелі
60 Гц
HDR
з HDR
Технології поліпшення зображення
Тип тюнеру
цифровий DVB-C; цифровий DVB-T; цифровий DVB-T2
Потужність динаміків
24 Вт
Інтерфейси підключення
HDMI; USB
Wi-Fi
так
Bluetooth
так
Підтримка Smart TV
Операційна система
Android 11
DDR
1G
Flash Memory
8GB
VESA
VESA (400x200мм)
Розміри з підставкою
1452 х 245 х 873 мм
Розміри без підставки
1452 х 72 х 836 мм