GM1333D3N9/4G
Виробник:
Golden Memory
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR3 4GB 1333 MHz Golden Memory (GM1333D3N9/4G)
Комплектуючі до ПК>Модулі пам'яті для комп'ютера
Виробник
Golden Memory
Тип пам'яті
DDR3
Об'єм пам'яті
4 ГБ
Кількість модулів у наборі
1
Частота пам'яті
1333 МГц
Стандарти пам'яті
PC3-10600
Таймінги
CL9
Напруга живлення
1.5 В
Охолодження
немає
Перевірка і корекція помилок (ECC)
ні
Буферизація
unbuffered
Гарантія
36 міс.
(Збірка) Споживча потужність
6 Вт