F4-3200C16D-32GVK
Виробник:
G.Skill
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200MHz Ripjaws V G.Skill (F4-3200C16D-32GVK)
Комплектуючі до ПК>Модулі пам'яті для комп'ютера
Виробник
G.Skill
Тип пам'яті
DDR4
Об'єм пам'яті
32 ГБ
Кількість модулів у наборі
2
Частота пам'яті
3200 МГц
Таймінги
CL16
Напруга живлення
1.35 В
Охолодження
з радіатором охолодження
Перевірка і корекція помилок (ECC)
ні
Буферизація
unbuffered
Гарантія
60 міс.
(Збірка) Висота модуля пам'яті
висока
(Збірка) Споживча потужність
6 Вт