F4-3200C16S-16GVK
Виробник:
G.Skill
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200MHz Ripjaws G.Skill (F4-3200C16S-16GVK)
Плануючи апгрейд свого комп'ютера, варто вибирати тільки якісні комплектуючі, наприклад DDR4 16GB 3200 MHz RipjawsV G.Skill. Адже збій в роботі оперативної пам'яті може спричинити за собою уповільнення роботи комп'ютера, втрату важливих даних і навіть вихід системи з ладу. Вибираючи оперативну пам'ять, слід звернути увагу на важливі характеристики, які визначають, по-перше, можливість використання конкретної моделі в вашому комп'ютері або ноутбуці, а по-друге, ефективність роботи оперативного пам'яті, а, значить, і всієї системи в цілому.
Комплектуючі до ПК>Модулі пам'яті для комп'ютера
Виробник
G.Skill
Тип пам'яті
DDR4
Об'єм пам'яті
16 ГБ
Кількість модулів у наборі
1
Частота пам'яті
3200 МГц
Таймінги
CL16
Напруга живлення
1.35 В
Охолодження
з радіатором охолодження
Перевірка і корекція помилок (ECC)
ні
Буферизація
unbuffered
Гарантія
60 міс.
(Збірка) Споживча потужність
6 Вт