UT-TBI82X
Виробник:
Intboard
Одна з кращих пропозицій на ринку інтерактиву. Діагональ поверхні 80”, завдяки чому користувачі мають можливість не заважаючи один одному виконувати всі існуючі операції. Серед функцій, які користувач може зробити на інтерактивній дошці: зменшення, збільшення, переміщення об’єктів і так далі. Інтерактивна дошка підтримує до 10 одночасних дотиків. Управління здійснюється пальцем руки, маркером або будь-яким іншим непрозорим предметом, що дозволяє її використовувати в навчальних закладах для дітей з обмеженими можливостями.
Розміри робочої зони (ВxШ)
1675 х 1180 мм
Програмне забеспечення
Intboard Space
Тип полотна
кераміка/nanoXPS
Операційна система
Windows XP, Vista, 7, 8, 10, 11
Технологія
інфрачервона
Тип підставки
настінне кріплення
Габаритні розміри (ВxШxГ)
1745 х 1253 х 32 мм
Розміри полотна (ВxШ)
82"