UT-TBI108Х
Виробник:
Intboard
ТБ, Аудіо, Відео, Фото>Проектори та аксесуари>Інтерактивні дошки
Виробник
Intboard
Розміри робочої зони (ВxШ)
2304х1310 мм
Програмне забеспечення
Windows 11/10/8/7/Vista/ХР
Тип полотна
кераміка
Інтерфейс
USB 2.0
Операційна система
Windows 11/10/8/7/Vista/ХР
Технологія
інфрачервона
Тип підставки
настінне кріплення
Габаритні розміри (ВxШxГ)
2383.4х1388х33 мм мм
Комплектація
Країна виробництва
Китай
Розміри полотна (ВxШ)
108"